Můj příběh

Moje sny a touhy

Už na základní škole jsem věděl, že se chci v životě věnovat informačním technologiím, a proto jsem jako obor střední školy zvolil Elektrotechniku – Elektronické počítačové systémy. Do prvního zaměstnání jsem nastoupil jako technická podpora a získal znalosti v oblasti tvorby webových stránek, grafiky, MX flash a také programování, které si mě získalo nejvíce.

Práce v Ogilvy

Mé zkušenosti a vědomosti ze světa programování se značně prohloubily ve chvíli, kdy jsem nastoupil do mezinárodní společnosti Ogilvy, která je považovaná za jednu z nejlepších marketingových společností. Na pozici programátora jsem v Ogilvy pracoval 9 let a měl jsem možnost spolupracovat na rozsáhlých projektech pro známé klienty, mezi které patří například ČSOB, ACEMA, SPP, Huggies, Olympijskybeh a další.

Vzhledem k tomu, že jsem chtěl být při tvorbě svým klientům blíže, rozhodl jsem se z Ogilvy odejít a pracovat na projektech, do nichž vnáším své vlastní nápady a inovace.

Práce na volné noze od roku 2017 až po současnost

Od ledna 2017 pracuji na volné noze a naplno se věnuji programování webových stránek, e-shopů a zakázkových aplikací. Vyvíjím aplikace, které zjednodušují práci, automatizují firemní procesy a v neposlední řadě šetří čas a peníze. Specializuji se na programování v PHP frameworku Symfony.

 • Svět IT
  2017 - 2020

  Od ledna 2017 pracuji externě jako senior programátor ve firmě Svět IT, věnuji se programování webových stránek, e-shopů a zakázkových aplikací. Mojí práci můžete vidět např. na stránkách svetit.cz, okdrazby.cz, hisisli.com, sabacz.com, scentrum.eu, akjs.cz a dalších.

 • Boost.Space
  2018 - 2019

  Od června 2018 vyvíjím cloudový systém pro firmu Boost.Space. Tento systém je kombinací několika online nástrojů (chat, seznamy úkolů, databáze klientů a produktů, trackování pracovních hodin, přehledné zobrazení dat o podnikání a sdílení poznámek a souborů).

 • Svatbonet
  2019 - 2020

  Od listopadu 2019 se věnuji svatebním plánovači svatbonet.cz. Svatbonet maximálně zjednodušuje přípravu svatby i informování svatebčanů. O tom, co umím se tak můžete přesvědčit i na www.svatbonet.cz.

 • Pixape
  2020 - nyní

  Zakladatel a team leader společnosti pixape s.r.o.. Specializujeme se na vývoj webových aplikací, interních systémů a integraci aplikací třetích stran. Naší doménou je také tvorba webových stránek, automatizace firemních procesů, optimalizace a správa stávajících aplikací.

Obraťte se na mě se svým projektem i vy a spolehněte se na kvalitně odvedenou práci dodanou ve stanoveném termínu.